Loading

Our Services

Service

Dzinēju un kārbu remonts

Automašīnas ekspluatācijas gaitā notiek gan automašīnas, gan tā agregātu tehniskā stāvokļa pasliktināšanās. Tas var izraisīt daļēju vai pilnīgu darba spējas zudumu. Automašīnas dzinējs nereti tiek saukts par automašīnas sirdi, par to ir jārūpējas īpaši un pat niecīgākās problēmas var pārtapt par nopietnu bojājumu, kas rezultēsies ar dzinēja maiņu.

 

Dzinēja diagnostika

Dzinēja diagnostika - visaptveroša dzinēja diagnostika, lai pārbaudītu tā veiktspēju un konstatētu neatbilstības tā darbībā.

Dzinēja galvas blīves maiņa

Galvas blīves maiņa - galvas blīve ir viens no svarīgākajiem blīvējuma elementiem jebkuram iekšdedzes dzinējam, starp cilindra galvu un cilindra bloku. Cilindra galvas starplikai cieši jānoslēdz degšanas kamera un vienlaicīgi jānodrošina teicamu blīvējumu eļļas un dzesēšanas kanāliem.

Ritošās daļas remonts, TA, kondicioniera, riepu, Metināšanas pakalpojumi, puspiekabju metināšana, dzinēju un kārbu remonts, Pretkorozijas apstrāde, rezerves daļas, auto noma

Uzticieties mūsu produktiem

Mēs parūpēsimies par visām Jūsu auto remonta un apkopes vajadzībām.

Sākot ar eļļas maiņu, filtru nomaiņu un šķidruma skalošanu, beidzot ar bremzēm un bremžu remontu, triecieniem un balstiekārtām, izpūtēju remontu, riepām un riteņu izlīdzināšanu. Rezervējiet šodien tikšanos automašīnu remonta servisa veikalā!