Loading

Our Services

Service

Ritošās daļas remonts

Jēdzienā „ritošā daļa” ir iekļauti priekšējie un aizmugurējie riteņu plaukti, riteņi un riepas. Plaukta pamatuzdevums ir mazināt vibrācijas, kas tiek nodotas no nelīdzenas ceļa virsmas uz automašīnas virsbūvi. Klīst dažādas leģendas par ritošo daļu, taču nekas nav mūžīgs. Agri vai vēlu nodilst un nolietojās tādas detaļas, kā amortizatori, amortizatoru atsperes, balsta šarnīri, augšējie balsti ar gultņiem, stabilizatora balsti un stieņi. To veicina arī braukšana pa bedrainiem ceļiem.

Amortizatoru maiņa

Amortizatoru maiņa - mainot amortizatorus jāņem vērā vairāki faktori. Noteikti ir jāmaina amortizatora atsitējs ar putekļu sargu (pat, ja tas šodien izskatās labā stāvoklī, pēc neilga laika tas var kļūt trausls, saplaisāt vai pat saplīst, bet amortizators noteikti kalpos ilgāk, ja putekļu sargs būs vesels!). Šī ir detaļa, kura vistiešākajā veidā ietekmē amortizatora darba mūžu.

Lodbalstu maiņa

Lodbalsta maiņa - lodbalsts ir lodveida gultnis, kas darbojas līdzīgi kā bumba. Lodbalsti sastāv no gultņa un ligzdas slēgtā apvalkā un šīs visas detaļas ražotas no tērauda. Tas ir divu mehānismu, mašīnu daļu u.tml. kustīgs savienojums, kas ļauj vienai daļai griezties, kustēties ap otru; ierīce, kas šādā veidā savieno divas mehānismu, mašīnu daļas. Tā nomaiņa noteikti iesakām uzticēt speciālistam. Nodilis lodbalsts var izraisīt nopietnus negadījumus, tādēļ neaizmirstiet regulāri pārbaudīt tā nolietojumu pie autoservisa meistara.

Gultņu maiņa

Gultņu maiņa - ja automašīnas riteņu gultņi savā mūža izskaņā sāk uzmācīgi gaudot, tie ziņo, ka ir pienācis laiks maiņai. Gultnis ir samērā vienkārša detaļa. Vairākumam mūsdienu automobiļu ir slēgtie divrindu lodīšu gultņi, kas visu savu darba mūžu neprasa nekādu apkopi.

Bukses - sailentbloki, peldošās bukses

Bukses - sailentbloki, peldošās bukses - salīdzinoši bieži maināmas detaļas. Lai spētu sailentbloku maiņu un bukšu maiņu veikt maksimāli īsākā laika posmā, esam nodrošinājuši pietiekošu daudzumu šo detaļu savā noliktavā.

Tilta bukšu maiņa

Tilta bukšu maiņa - tilta bukses nodrošina ne tikai vienmērīgu braukšanu, bet arī labāku automašīnas vadāmību. Tās var būt ražotas no alumīnija, gumijas un plastmasas, kas lielākoties tiek izmantotas ekonomiskā automašīnas komplektācijā. Pieredze rāda, ka plastmasas bukses mēdz plīst biežāk, tādēļ šādām automašīnām tilta bukšu maiņa jāveic agrāk.

Stūres mehānisms (stūres reika) - stūres pirksti, stūres stieņi

Pēc remontdarbu veikšanas- stūres reika tiek pārbaudīta uz stenda, kurš imitē stūres reikas darbību. Pārliecinoties par mehānisma darbaspēju un defektu neesamību, stūres mehānisms tiek uzstādīts uz automašīnas. Pēc remonta stūres pastiprinātāja sistēmā nomaina šķidrumu, iepriekš to iztīrot. Nomainot stūres mehānismu automašīnai veic arī savirzes regulēšanu. Veicamie darbi: stūres reikas diagnostika, stūres reikas noņemšana, uzlikšana, stūres reikas izjaukšana, salikšana, pārbaude uz stenda, savirzes pārbaude un regulēšana, stūres reikas remonts un atjaunošana, stūres reikas regulēšana un pārbaude. Pēc stūres pirkstu un stieņu nomaiņas ir nepieciešams veikt riteņu ģeometrijas regulāciju. Ja riteņu ģeometrija nav regulēta automašīna var pastiprināti dilt riepas un automašīnas vadāmība var būt apgrūtinoša.

Pusass šarnīra maiņa

Pusass šarnīra maiņa - pusass šarnīrs ir tieši pakļauts apkārtējās vides iedarbībai. Nemitīgi piekļūstot ūdenim un netīrumiem, tas var izraisīt rūsēšanu uz šarnīra virsmas. Korozija uz ārējās virsmas veicinās rūsas nokļūšanu aiz putekļu sarga un tādējādi arī pašā pusass šarnīrā. Pusass šarnīra korozija var sabojāt ABS gredzenu.

Ritošās daļas remonts, TA, kondicioniera, riepu, Metināšanas pakalpojumi, puspiekabju metināšana, dzinēju un kārbu remonts, Pretkorozijas apstrāde, rezerves daļas, auto noma

Uzticieties mūsu produktiem

Mēs parūpēsimies par visām Jūsu auto remonta un apkopes vajadzībām.

Sākot ar eļļas maiņu, filtru nomaiņu un šķidruma skalošanu, beidzot ar bremzēm un bremžu remontu, triecieniem un balstiekārtām, izpūtēju remontu, riepām un riteņu izlīdzināšanu.

Ritošās daļas remonta izcenojums

Your Car ServiceTimeCost Range
Amortizatoru maiņaSākot no
Lodbalstu maiņaSākot no
Gultņu maiņaSākot no
Bukses - sailentbloki, peldošās buksesSākot no
Tilta bukšu maiņaSākot no
Stūres mehānisms ( stūres reika ) - stūres pirksti, stūres stieņiSākot no
Pusass šarnīra maiņaSākot no