Loading

Our Services

Service

Metināšanas pakalpojumi

Auto metināšanas pakalpojumi jāveic ar īpašu rūpību un uzmanību, jo bieži vien tiek metinātas tādas automašīnas daļas, kas ir tieši atbildīgas par auto drošu izmantošanu ceļu satiksmē. Lai sniegtu saviem klientiem labāko kvalitāti, arī metināšanas pakalpojumi, ko veic autoservisa meistari, kas ir specializējušies šajā jomā, izmantojot atzītus materiālus un tehniku. Pateicoties tam, saviem klientiem varam nodrošināt izcilu darba kvalitāti un darba izpildes termiņus, kas ir zem vidējiem nozarē.

Pirms veicam metināšanas darbus, stingri izvērtējam tās lietderību. Ja detaļa nav paredzēta metināšanai vai var radīt bīstamību uz ceļa, mēs rekomendējam jaunas detaļas iegādi vai iespēju gadījumā tās restaurāciju, ko pieļauj ražotājs un detaļas īpatnības.

Argona metināšana

Argona metināšana - argona metināšana sniedz iespēju sametināt  vairāku veidu metālus un to sakausējumus. Tas ir iemesls, kādēļ argona metināšana tiek izmantota dzelzs, titāna, nerūsējošā tērauda, alumīnija un krāsainā metāla metināšanā. Argona metināšanas lielākās priekšrocības ir augsta precizitāte un zema procesa temperatūra. Šādas priekšrocības ļauj sametināt ārkārtīgi plānus materiālus, kā arī vidēja izmēra komponentes.

Auto virsbūves metināšana

Auto virsbūves metināšanas pakalpojumi -  bieži vien auto virsbūve savā kalpošanas laikā tiek pakļauta dažādu apstākļu un vielu ietekmei, kā rezultātā tā tiek bojāta. Lai saglabātu auto funkcionalitāti, nepieciešams to salabot un šeit talkā nāks virsbūves metināšana. Izmantojam tikai kvalitatīvus izejmateriālus, kas garantē augstu darba kvalitāti.

Auto izpūtēja metināšana

Izpūtēja metināšanas pakalpojumi -  nereti gadās, ka jāmetina ir kāda konkrēta automašīnas detaļa un vēl biežāk – tieši izpūtējs. Par iemeslu tam var būt tas, ka detaļa ir nolietojusies, cietusi no kāda sitiena un ir radušies defekti vai arī cietusi no ārējas vides ietekmes un gluži vienkārši sarūsējusi.

Ritošās daļas remonts, TA, kondicioniera, riepu, Metināšanas pakalpojumi, puspiekabju metināšana, dzinēju un kārbu remonts, Pretkorozijas apstrāde, rezerves daļas, auto noma

Uzticieties mūsu produktiem

Mēs parūpēsimies par visām Jūsu auto remonta un apkopes vajadzībām.

Sākot ar eļļas maiņu, filtru nomaiņu un šķidruma skalošanu, beidzot ar bremzēm un bremžu remontu, triecieniem un balstiekārtām, izpūtēju remontu, riepām un riteņu izlīdzināšanu. Rezervējiet šodien tikšanos automašīnu remonta servisa veikalā!

Metināšanas pakalpojumu izcenojums

Your Car ServiceTimeCost Range
Argona metināšanaSākot no
Auto virsbūves metināšanaSākot no
Auto izputēja metināšanaSākot no