Loading

Our Services

Service

Kondicioniera uzpilde un remonts

Ja jūsu auto nepietiekami dzesē gaisu vai nedzesē to pilnībā, iespējams, pienācis laiks uzpildīt kondicionieri vai veikt tā remontu. Auto kondicioniera uzpildi veicam ar specializētu iekārtu. Uzpildot gaisa kondicionieri, tehniķiem jāņem vērā vairāki svarīgi faktori – kondicioniera konstrukcijas īpatnības, dzesētājvielas veids, darba temperatūras nosacījumus, kā arī jāaprēķina precīzs dzesētājvielas daudzums. Ir vairāki faktori, kas var ietekmēt auto gaisa kondicioniera darbību: nolietots salona gaisa filtrs, bojātas blīves vai blīvgredzeni, vaina kompresorā, vaina radiatorā, sistēmas filtra defekts, elektroniskās sistēmas bojājums.

Salona gaisa filtru maiņa

Salona filtra maiņa- salona filtrs ir gaisa filtrs, kas ievietots automašīnas ventilācijas sistēmā. Tas aiztur netīrumus, putekšņus, putekļus un citus svešķermeņus, kā arī izplūdes gāzes un citus gaisa piesārņojumus.

Kondicionieru diagnostika un noplūdes noteikšana

Kondicioniera sistēmas diagnostikas brīdī tiek veiktas sekojošas darbības: no kondicionēšanas sistēmas tiek izsūknēts gāzes atlikums, kondicionēšanas sistēmā tiek izveidots vakuums, kas nepieciešams, lai pārbaudītu tās hermētiskumu, kondicionēšanas sistēma tiek atbrīvota no mitruma un dažādiem citiem piemaisījumiem, kondicioniera sistēma tiek uzpildīta ar ražotāja noteikto gāzes daudzumu, kā arī speciālu eļļu un ultravioleto piemaisījumu. Ultravioletais jeb UV piemaisījums palīdz noskaidrot noplūdes vietu, gadījumos, ja sistēma nav pietiekami hermētiska.

Cauruļvadu remonts

Cauruļvadu remonts- kondicioniera sistēmas cauruļvadi pārsvarā ir no alumīnija sakausējuma un gumijas, kas tiešā vides ietekmē un kraso temperatūras izmaiņu rezultātā ātri oksidējas, tā ietekmē alumīnija caurules sieniņas nespēj izturēt kondicioniera kompresora radīto spiedienu.

Antibakteriālā apstrāde (nepatīkamas smaržas likvidēšana)

Veicot antibakteriālo apstrādi, tiek iznīcinātas baktērijas, likvidēts nepatīkams aromāts, sēnītes, alerģiju izraisoši mikroorganismi.

Kondicionieru kompresoru remonts

Kompresors ir agregāts, kas saspiež kondicionētāja gāzi un pārvērš to par šķidrumu.  Ja tas sabojājies, nepieciešams to remontēt vai mainīt. Bojāts kompresors parasti visu kondicioniera sistēmu piesārņo ar metāla skaidām. Uzstādot kompresoru, ieteicams iztīrīt arī pārējo gaisa sistēmu no skaidām. Pretējā gadījumā tās sabojās jauno vai remontēto kompresoru.

Kondicioniera uzpilde

Kondicioniera sistēmas uzpilde ar R134a gāzi.

Ritošās daļas remonts, TA, kondicioniera, riepu, Metināšanas pakalpojumi, puspiekabju metināšana, dzinēju un kārbu remonts, Pretkorozijas apstrāde, rezerves daļas, auto noma

Uzticieties mūsu produktiem

Mēs parūpēsimies par visām Jūsu auto remonta un apkopes vajadzībām.

Sākot ar eļļas maiņu, filtru nomaiņu un šķidruma skalošanu, beidzot ar bremzēm un bremžu remontu, triecieniem un balstiekārtām, izpūtēju remontu, riepām un riteņu izlīdzināšanu. Rezervējiet šodien tikšanos automašīnu remonta servisa veikalā!

Kondicionieru uzpildes un remonta izcenojums

Your Car ServiceTimeCost Range
Salona gaisa filtru maiņaSākot no
Kondicionieru diagnostika un noplūdes noteikšanaSākot no
Cauruļvadu remontsSākot no
Antibakteriālā apstrāde (nepatīkamas smaržas likvidēšana)Sākot no
Kondicionieru kompresoru remontsSākot no
Kondicioniera uzpildeSākot no